yapikredi - Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir?

YAPI KREDİ ESNEK HESAP NEDİR?

 Yapı Kredi Esnek Hesap özel olarak limitlerle kullanabileceğiniz adınıza tanımlanan kredili ve vadesi tasarruf hesabıdır. Bazı durumlarda hesabınızda yeterli bakiye bulunmayabilir. İşte bu durumlarda Esnek Hesap ile anında nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, fatura borçlarınızı ve kredi kartları ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Esnek Hesap düzenli bir geliri olan ve gereken şartlara sahip kişilerin vadesiz mevduat hesaplarına tanımlanan bir kredi imkânıdır.

Yapı Kredi Esnek Hesap ile yaptığınız kredi kullanma işlemlerinde faiz hesaplamalarında internet şubesinde ki hesaplama araçlarından veya direkt olarak Yapı Kredi şubelerinden bilgi alarak öğrenebilirsiniz.

 ESNEK HESAPLA HANGİ İŞLEMLER YAPILABİLİR?

 Yapı Kredi Esnek Hesap vadesiz tasarruf hesabın tüm özelliklerine sahiptir. Mevcut hesabınızda yeterli nakit olmasa bile hesap sahibi olarak önceden belirlediğiniz Esnek Hesap ve bu hesabın limiti ile hesabınızı eksi bakiyeye çevirerek kullanabilirsiniz. Böylece anında karşılaşacağınız nakit ihtiyaçları ve ödemeler karşısında anında çözüm üretebilmektesiniz.

Ayrıca bu hesabın sizlere sunduğu TL Kart hizmeti ile de tüm dünya da anında krediye ulaşma imkânı da sağlayabilmektesiniz. Sadece kullandığınız kredinin faizini öder ve hesaba yatırılan paralar borç bakiyeden düşürülmektedir.

56125c50f018fb1898610059 300x169 - Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir?

Esnek hesabınızla yapacağınız tüm işlemleri müşteri hizmetlerinden, telefon bankacılığından, internet şubesinden ve mobil şubeden anında hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sizlere sunulan TL Kart ile de tüm Yapı Kredi ATM noktalarından günün her saati Esnek Hesabınıza ulaşabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yine TL Kartınızı kullanarak alışverişlerinizi esnek hesabınıza bağlı olarak yapabilirsiniz.

Esnek Hesabınız da ki faiz ödemeleri ise sizlerin belirlediği doğrultuda aylık veya 3 aylık periyotlarda ödenebilmektedir. Belirlediğiniz aylık veya 3 aylık taahhütte ki borcun bir sonraki borç dönemine kadar ödenmesi gerekmektedir.

Esnek hesap hesabınızda para olmasa bile daha önceden belirlemiş olduğunuz kredi limitiniz dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı, ödeme ve alışveriş gibi işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel internet şubesinden Esnek Hesap limiti için başvurarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Yapı Kredi ATM’lerinden şubelerden veya telefon bankacılığından başvurarak bu hizmeti alabilirsiniz. Kolay bir şekilde başvuracağınız Esnek Hesap size birçok karşılaşacağınız sorun karşısında çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan NEFES KREDİSİ NEDİR, DETAYLARI NELERDİR? başlıklı makalemizde Nefes kredisi, Nefes kredisi başvurusu ve NEFES KREDİSİ BAVURU İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSULAR NELERDİR? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir