5194540 880x551 - Vakıfbank'tan futbol severlere "Fanatik Kredi"

Vakıfbank müşterilerine yönelik hazırlanan kredide, futbol severlerin kombine maç bileti alımlarında finansal destek sağlandığı açıklandı

İSTANBUL – Vakıfbank’ın, kombine bilet alımına özel, “Fanatik Kredi” seçeneği sunmuş olduğu bildirildi.

Vakıfbank’tan meydana getirilen açıklamada, çalışan yada emekli tüm Vakıfbank müşterilerine yönelik hazırlanan kredide, futbol severlerin kombine maç bileti alımlarında finansal destek sağlandığı açıklandı.

Canlı bahis sitesi için tıklayın.

Açıklamada, yeni sezonda takımlarının maç biletlerini kombine olarak satın almak isteyen futbol severlerin, 15 Haziran’dan itibaren üst limiti 7 bin 500 liraya kadar yüzde 1,49 faiz oranıyla, 12 ay vadeli olarak “Fanatik Kredi”den faydalanabilecekleri kaydedildi.

Mevzuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Vakıfbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür yardımcısı Feyzi Özcan, bu kredi kampanyasını geliştirirken futbol severlerin kombine biletleri kolaylıkla alabilmeleri, taraftarı oldukları takımların maçlarını canlı canlı seyretme fırsatı yakalayabilmeleri fikrinden yola çıktıklarını belirtti.

Süperbetin üyelik ile ilgili tüm detaylar için tıklayabilirsiniz.

Özcan, Vakıfbank olarak yaşamın her alanında kolaylıklar getiren hizmet anlayışlarına bir yenisini daha eklediklerini dile getirerek, şunları açıkladı:

“yandaş Kart ile başlatmış olduğumız spor yaşamına ve taraftara verdiğimiz desteği şimdi de ‘Fanatik Kredi’ ile devam ettiriyoruz. ‘Fanatik Kredi’ kampanyası Vakıfbank müşterilerinin taraftarı oldukları futbol takımlarının maçlarını kaçırmadan izleyebilmeleri için çok büyük bir fırsat. Bizler de bu yeni ve keyifli kampanyamızla ürün yelpazemize bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyuyoruz”

Blackjack nasıl oynanır ?

Vakıfbank’ın “Fanatik Kredi”sinden tüm ücretlilerin, emeklilerin, profesyonel meslek sahiplerinin, gayrimenkul (kira) ve menkul (faiz) geliri elde eden kişilerin yararlanabildiği ve kredi için kimlik belgesi, gelir belgesi ve adresi teyit eden bir belge ile en yakın Vakıfbank şubesine başvurmanın kafi olduğu bildirildi.

Bir önceki yazımız olan Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Borç kapatma kredisi, Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar ve Finansbank Borç Kapatma Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir