ev hanımlarına kredi - Ev Hanımlarına Kredi Desteği

Ev Hanımlarına Kredi Desteği

Bankalar artık ev hanımlarını da unutmayarak kredi olanağı sunuyor. Gel gelelim ev hanımları için en çok üzerine düşülen konulardan birisi bu tür kredi desteklerinden yararlanabilmek adına gelir beyanı ya da benzeri kefil durumları sunup sunmayacağ diyebiliriz. Ev hanımlarının artık kredi hizmeti veren bankalardan kredi çekmesinde hiçbir şekilde engel olmadığının altını çizmemiz gerekir. Bankalar adına hiçbir gelirinizin olmaması risk faktörü olarak görüldüğü için genelde üzerinize olan taşınmaz varlıklarınız varsa kredi veriyor. Yahut kefil sunabilirsenizde ev hanımlarına kredi desteği olanaklarından sorunsuzca yararlanmanız hiçte zor olmaz. Başvuru limitinizin düşük olması kredi onayınızın olumlu şekilde yaıt bulmasına neden olacaktır. Ev hanımlarını unutmayan bankalar artık bu konuda kolaylıklar sunarak maddi ihtiyaçların en kısa süre zarfı içerisinde karşılanmasına yardımcı oluyor. Üstelik işin en güzel yanlarından birisi de hem düşük faizli hem de uzun vadeli şekilde ödeme yapabilmenize ortam yaratılması diyebiliriz.

Ev hanımı kredisi veren bankalar hangisi diye sorulduğunda ise  Yapı Kredi, ING Bank, Denizbank olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu bankalara ev hanımı kredisinden yararlanmanız adına başvurularınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da SMS aracılığı ile tarafınıza bir bilgilendirme yapılacatır. Eğer ki kredi notunuz yüksekse o zaman bankalara daha yüksek limitten kredi başvurusunda bulunarak kredi onayının olumlu olarak sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Kira belgesi olan bayanlar gelir belgesi olarak bunu bankalara sunduğu zaman ise bankalardan olumsuz sonuçlanma durumu söz konusu olmayacaktır.

Bankaların kredi olanağı için sunmuş olduğu şartlardan birisi biri kefil birisi de ipotek sunmanız olacaktır. Bu sayede banka tarafından yüksek limitten bir kredi desteğinden yararlanma şansına sahip olursunuz. Bankalar artık birbirleri ile yarış içerisinde olduğu için ev hanımlarına da güzellik yapıyor.

Kaynak: http://www.bankarehberim.com/ev-hanimlarina-kredi-ve-finansal-destekler/

Bir önceki yazımız olan En İyi Piyasa Sitesi! başlıklı makalemizde finans eğitimi, kredi haberleri ve piyasa yorumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir